28 Ağustos 2007 Salı

Hemen AGLOCO'ya kaydolun, hemen kazanmaya başlayın!

İnternet kullanıcıları sayesinde Dünyanın en büyük firmaları arasına giren google ve youtube gibi firmalar şimdiye kadar kullanıcıya hiçbir şey vermediler; Agloco buna son veriyor.

Agloco tamamen üyelerinin sahip olduğu bir internet ekonomi ağıdır. Kurucu firma gelirlerinin sadece yüzde onunu alır ve üyelerinin sahip olduğu tek ve ilk firmadır. Agloco ya ortak olmak için üye olmanız (hiçbir aşamada ücret talep edilmiyor) yeterli. Daha sonra firmadaki hissenizi dolayısıyla kazancınızı arttırmak için arkadaşlarınızı üye yapabilirsiniz. Sadece 5 arkadaşınızı üye yaparak aylık 4000 $ (Bu miktar sizin yaptığınız üyelerin performansına ve sizin performansınıza bağlı olarak artabilir veya azalabilir.) kazanabilirsiniz.

Agloco şimdiden google dahil olmak üzere tam 17 reklam network u ve 7 arama motoru ile anlaşma imzalamış durumda.

İnternet dünyasında yaptığımız her şeyin birilerine para kazandırdığını biliyoruz. Agloco bunu değiştirmeyi ve kazanılan paradan kullanıcıların da faydalanmasını sağlamak amacıyla kuruldu.

Agloco Ray Everett Church ve Akshay Mavani tarafından own the internet sloganıyla kurulmuş bir internet reklam ve son birkaç ayda internet dünyasında özellikle yurtdışında hızla yayılan ve en son 700 000 (Mayıs 2007 itibarıyla) üye sayısına ulaşmış bir ekonomik network sistemidir. Agloco yetkilileri Aralık 2007 itibari ile hedeflerinin 10 000 000 üye olduğunu söylüyorlar.


Google'i artik herkes biliyor. Tüm aramalarimizi orada yapiyoruz. Peki ne kadar kazandiklarini biliyor musunuz? 2006 da 10,6 milyar dolar ciro yaptilar. Peki Google i dünya devi yapan bizlere bu paradan birsey veriyorlar mi?

AGLOCO internetteki bu reklam pastasindan önemli bir pay almak üzere kurulan akillica bir program. Sadece reklamdan degil, internetten yapilan satislardan da komisyon kazanacak. Elde edecegi gelirlerin de %90'ini AGLOCO üyeleriyle paylasacak. Üye sayisi çogaldikça gelirleri artacak, gelirleri artikça üyelerine daha çok kazandiracak.

AGLOCO önümüzdeki 1-2 yilda internetin en büyük sirketlerinden biri olmaya aday.

Hmmm. Olabilir sanki. Peki ben ne kadar kazanirim ?

AGLOCO'ya üye olup, Viewbari kurdunuz. Internette de ayda en az 5 saat vakit harciyorsunuz. Bu sayede adamlarin kasasina ayda yaklasik 11,5 dolar para girecek. Bunun 5 dolarini size verecekler. 6,25 dolarini da sizi öneren üyelere dagitacaklar. Kendilerine de 1,25 dolar kalacak. Burada sizin için para kazanmanin en önemli noktasi yeni üyeler önermek. 5. kademeye kadar altinizdaki üyelerden de para kazanacaksiniz.

Örneklendirirsek: Siz AGLOCO' ya 10 arkadasinizi üye yaptiniz. Arkadaslariniz sizin kadar çabalamadilar ve herbiri ortalama 3 kişiyi üye yapti. Ve onlar da 3'er kişi diyelim. 5. kademeye kadar bu alt üyelerden siz de gelir elde edeceginiz için aylik geliriniz 1517,5 dolar olur. Kaç kisiyi üye yaparsanız ne kadar kazanacağınızı, AGLOCO'nun web sayfasında, Member Calculator bölümünde hesaplayabilirsiniz.

Üye olmak için herhangi bir ücret ödeyecekmiyim ?

Üyelik tamamen ücretsiz. Burada internetteki reklam pastasindan AGLOCO ve siz payinizi alacaksiniz.

Erken üye olanlarin kazanci daha fazla olacak.

Google yeterince kazandi. Google kadar olmasa da siz de internette
BURAYA TIKLAYARA KAZANMAYA BASLAYIN ;)
Tek yapmaniz gereken burayı tıklayarak üye olmak Viewbar i indirerek ayda en az 5 saat bu programı çalıstırmak ve arkadaşlarınızı üye yaparak daha çok kazanmak..internetten para

Agloco ve Ask.com Ödeme Detayları (30 eylül 2007)

Uzun bir aradan sonra AGLOCO hakkında önemli açıklamalar yapmak istiyorum. Öncelikle AGLOCO nun en büyük gelir kaynağı varsayılan arama motoru olarak Ask.com oldu. Viewbar da gördüğünüz bu arama motorundan yapılan aramalar sayesinde de AGLOCO gelir elde etmektedir. AGLOCO üyelerinden aramalarını viewbarı kullanarak Ask.com dan yapmalarını istiyor. İngilizce sayfalarda iyi sonuçlar vermesine rağmen Türkçe aramalarda pek işimizi görmüyor maalesef. Ama yine de AGLOCO nun gelirlerini artırmak istiyorsanız mutlaka kullanmalısınız.

Gelelim en önemli açıklamaya. AGLOCO viewbarı kullanıma sunduğu Haziran ayıyla birlikte üyelere yapılacak ödeme oranlarını 3 ay için açıkladı.

Haziran saat başına : 0.48 $
Temmuz saat başına : 0.42 $
Ağustos saat başına : 0.54 $

Bu ödemeler her ay tamamı yapılmayacak. AGLOCO yine uzun vadeli düşündü ve 10 yıllık(120 aylık) bir ödeme planı çıkardı. Yakın bir zamanda kazançlarımızı üye sayfamızdan da takip edebileceğiz. AGLOCO Bonus ödemelerin de olabileceğini ama yakın bir zamanda böyle bir beklentide olunmadığını açıkladı.

Haziran-Temmuz-Ağustos aylarının bilançosu yaklaşık 100 000$ zarar. Eylül sonunda bu zararın 10 000-15 000 $ olacağı bekleniyor. Agloco Geliştirme ekibine henüz bir ödeme yapılmadı. Şangay daki teknik ekip, Filipinler deki üye hizmetleri ekibi ve server hizmetleri şu anda başlıca giderleri oluşturmaktadır. Ekim ayıyla birlikte AGLOCO nun kara geçme ihtimali yüksek görünüyor. Böylece de ödemelere başlanabileceği öngörülüyor.

Gelirlerini de sürekli artırıyor AGLOCO. Bu da gösteriyor ki saat başına olan rakamlar da yükselecektir. Bizim yapmamız gereken AGLOCO nun üye sayısını artırmak ve Viewbarı kullanarak ASK.COM üzerinden aramalar yapmak.

Üyelik ücretsizdir!!!Üyelik ücretsizdir!!!Üyelik ücretsizdir!!!